kancelaria adwokacka

wiedza solidność doświadczenie

kancelaria adwokacka
dsp

dsp kim jesteśmy

Kancelarię Adwokacką DSP tworzą adwokaci Paweł Daszczuk, Jakub Siembida, Michał Pękalski i Anna Dyś należący do Izby Adwokackiej w Lublinie.

Nasza praca opiera się na wieloletnim doświadczeniu uzyskanym w ramach współpracy z renomowanymi lubelskich kancelariami, jak również bogatemu doświadczeniu z własnej praktyki adwokackiej.

More
kancelaria prawna

kancelaria prawna nasze zasady

Zawsze ustalamy kwotę wynagrodzenia, która nie ulega zmianie w toku prowadzonej sprawy. Z uwagi na to, że największą barierą w przypadku spraw cywilnych są koszty jakie należy ponieść na rzecz sądów pomagamy uzyskać zwolnienie z tych opłat.

Współpracujemy również z wieloma osobami posiadającymi specjalistyczną wiedzę z dziedziny poszczególnych dziedzin prawa.

More

Jakie są najczęstsze
przyczyny kontroli podatkowej

Nasza kancelaria specjalizuje się w szczególności w obsłudze obrotu gospodarczego. Jeżeli chcesz poznać przyczyny kontroli podatkowej zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu na ten temat zrealizowanego w ramach Kancelarii Expertia. W podobny, przejrzysty sposób tłumaczymy przedsiębiorcom wszystkie zawiłości procedur podatkowych. Przede wszystkim przedstawiamy konsekwencje, jakie mogą spotkać przedsiębiorcę w związku z prowadzoną kontrolą.

Advocate Office DSP
Daszczuk Siembida Pękalski Dyś

call
for information

81 442 17 75
Kancelaria DSP

blog aktualności

26 October, 2022

Rozprawa apelacyjna w sprawie uniewinnienia od zarzutów korupcji w związku z kontrolą skarbową

Poniżej przedstawiamy relację prasową i radiową z jednego z procesów prowadzonych przez Kancelarię....