dsp About Us

Kancelarię Adwokacką DSP tworzą adwokaci Paweł Daszczuk, Jakub Siembida, Michał Pękalski i Anna Dyś należący do Izby Adwokackiej w Lublinie. Nasza praca opiera się na wieloletnim doświadczeniu uzyskanym w ramach współpracy z renomowanymi lubelskich kancelariami, jak również bogatemu doświadczeniu z własnej praktyki adwokackiej.

Stawiamy przede wszystkim na osobiste świadczenie usług przez adwokatów oraz stały kontakt adwokata z klientem co umożliwia dokładne prowadzenie spraw klientów. Naszymi zaletami są jasne i zrozumiałe, z góry określne zasady współpracy z klientami, rzetelność w prowadzeniu spraw oraz na bogate doświadczenie. Każdy z adwokatów specjalizuje się w ściśle określonej dziedzinie prawa. Klientami kancelarii są zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy. Oferujemy również usługi stałej i kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców.

Współpracujemy również z wieloma osobami posiadającymi specjalistyczną wiedzę z dziedziny poszczególnych dziedzin prawa, w tym przedstawicielami nauki prawa lubelskich uniwersytetów, notariuszami, komornikami, jak i syndykami, co umożliwia szybką i kompleksową pomoc w bardziej skomplikowanych przypadkach.

Uczestniczymy także w programie świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej. Staramy się dostosować do potrzeb klienta również w kwestiach finansowych. Powierzenie sprawy wymaga najczęściej osobistego spotkania z adwokatem co umożliwi przygotowanie rzetelnej odpowiedzi przy czym rozmowa na temat powierzenia sprawy czy tez krótka porada prawna nie wiąże się dla Państwa z kosztami.

Zawsze ustalamy kwotę wynagrodzenia, która nie ulega zmianie w toku prowadzonej sprawy. Z uwagi na to, że największą barierą w przypadku spraw cywilnych są koszty jakie należy ponieść na rzecz sądów pomagamy uzyskać zwolnienie z tych opłat.

Advocate Office DSP
Daszczuk Siembida Pękalski Dyś

call
for information

81 442 17 75