dsp O nas

Kim jesteśmy – adwokat i radca prawny Lublin

Kancelarię Adwokacką DSP tworzą adwokat dr Paweł Daszczuk, Jakub Siembida, Michał Pękalski i Anna Dyś oraz radca prawny Justyna Nesterak-Klamer, siedziba kancelarii to Lublin. Mamy również filię w Warszawie. Na tle innych wyróżniają nas:

 • bardzo dobra komunikacja (kontakt mail, sms, telefon), terminowość, przejrzyste zasady współpracy, rozsądne ceny,
 • bogate doświadczenie poparte wieloma wygranym sporami, które wykorzystujemy w Twojej sprawie,
 • znajomość spółek, podatków, prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, karnego skarbowego
 • zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych – u nas nie pracuje jeden prawnik, który jest jednocześnie sekretarką i pełnomocnikiem, w ten sposób nie da się prowadzić trudnych spraw,
 • wykorzystywanie wiedzy nabytej w związku ze współpracą z uniwersytetem,
 • liczne publikacje naukowe, które sądy i organy wykorzystują w swojej pracy,
 • dokładność i rzetelność – przedstawiamy realne konsekwencje sprawy, a nie obietnice, które nie mają pokrycia.
 • specjalizacja nie tyle w wybranych dziedzinach prawa tylko w sprawach naszych klientów,
 • dokładne przygotowanie do prowadzenia sprawy, pytania o szczegóły w etapie przed sprawą, które wydają się Tobie nieistotne ale w sądzie okazują się kluczowe,
 • przystępny sposób objaśniania przepisów, na podstawie przykładów z innych spraw, tak abyś przede wszystkim Ty rozumiał na czym polega rozwiązanie Twojej sprawy,
 • bardzo luźna atmosfera, klient nie czuje, że jest u prawnika tylko bardziej jak u osoby, który chce pomóc i ma wiele pomysłów na wyjście z trudnej sytuacji,
 • bogate doświadczenie poparte wieloma wygranym sporami, które wykorzystujemy w Twojej sprawie,

Jak działamy?

Powierzenie sprawy wymaga najczęściej osobistego spotkania z prawnikiem. Jest nim przede wszystkim adwokat lub radca prawny. Podczas niego omawiamy Twoją sprawę, przedstawiamy sposoby jej rozwiązania i odpowiadamy na pytania. Wiesz wtedy co cię czeka i dużo mniej obawiasz się sprawy. Z nami będziesz czuł się pewnie. Rozmowa na temat powierzenia sprawy czy też krótka porada prawna nie wiąże się dla Ciebie z kosztami. Nasza siedziba to Lublin i Warszawa.

Współpraca z Kancelarią Expertia i kursem Sekrety Spółek

adwokat radca prawny Lublin

W ramach kursu Sekrety Spółek realizowanego we współpracy z naszą kancelarią otrzymasz zupełnie bezpłatnie kurs. Z jego pomocą przygotujesz Twoją firmę na ewentualną kontrolę z urzędu.

Dowiesz się z niego o swoich prawach oraz o tym, jak odpowiednio przygotować się na kontrolę, by spać spokojnie. Będziesz wiedział czym się różni kontrola podatkowa od postępowania podatkowego czy czynności sprawdzających. Ważne jest to, że będziesz wiedział czym jest kontrola krzyżowa, kontrola podatku dochodowego, kontrola podatku VAT.

Przede wszystkim kurs udzieli odpowiedzi na pytanie czy warto składać korektę deklaracji. Powiemy czy czynny żal w kontroli podatkowej chroni przed wydaniem decyzji określającej, ile lat wstecz może być prowadzona kontrola.

Kurs przygotował adwokat dr. Paweł Daszczuk specjalizujący się w temacie kontroli podatkowej i obsłudze przedsiębiorców.

Kancelaria Adwokacka DSP
Daszczuk Siembida Pękalski Dyś

zadzwoń
po informację

81 442 17 75